pozycjonowanie
  


Home Promocje Cennik Kontakt O firmie Polityka prywatności
 
 
    Blogi
 

  Chcesz założyć bloga ? nie możesz już patrzeć na dostępne na różnych serwisach blogi z uczepionym ogonem reklam ? Chcesz czegoś nowego i świeżego ? Skorzystaj z oferty naszej firmy , w zależności od potrzeb i budżetu, dostosujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Stworzymy layout, który  zaskoczy i przyciągnie uwagę twoich klientów.

W Polsce istnieje ok. 3 mln blogów i jeszcze więcej blogerów czyli osób piszących blogi jak i czytających blogi innych. I Ilość ta nadal wzrasta.

Co powoduje że Blogowanie jest najbardziej popularną formą egzystowania w Internecie?

Spowodowała to chęć ludzi do informowania, przekazywania myśli. Chęć do poznawania innych ludzi, informacji na temat całego świata i jego problemów.


Co daje posiadanie Bloga?


Blog przede wszystkim jest najtańszą formą posiadania strony www, uwalnia użytkownika od tak zwanego "web designu". Nie trzeba dbać o tak zwaną czytelną strukturę informacji na stronie gdyż robi to za ciebie System Zarządzania Treścią ( CMS ). Do użytkownika należy tylko zalogować się do Bloga, wpisanie tekstu w CMS-ie, naciśnięcie edytuj i juz informacja pojawia sie na naszym Blogu.

Dla kogo są Blogi?


Dla Każdego. Dla Prywatnej osoby chcącej prowadzić pamiętnik bądź dziennik dokumentujący rozwój dziecka. Dla Alpinisty opisującego swoje przygody. Dla Polityka opisującego swoje działania w rządzie.
Przede wszystkim Blogi są Dla Firm, używane jako narzędzie E-PR - Internetowego Biura Prasowego. Dzięki nim mogą na bieżąco informować klientów o nowych produktach, wydarzeniach  i sponsorowanych imprezach. Mogą kształtować przyjazne relacje z klientem oraz wspierać wizerunek Marki.
Mogą Być Bliżej Klienta.

Jakie Blogi proponujemy?

BLOG Personal
BLOG Personal+
BLOG PRO
BLOG PRO+


Dla państwa wygody jak i korzystnego rozwiązania finansowego udostępniliśmy Pakiet Biznesowy powiązanie ofert stworzenia Strony WWW Only Sky is The Limit oraz Bloga z serii BLOG PRO+.


 

 
 
© Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych SEM CENTRUM Warszawa 2007 - 2019pozycjonowanie
SEM CENTRUM  
news 13-08-2015 r. Warszawa

news Współpraca - szkolenia Diamond

Kursy i szkolenia informatyczne z firmą Diamond Education. Oferta szkoleń tutaj, m. in. kurs tworzenia stron www, kurs pozycjonowania.

Serdecznie zapraszamy.

SEM CENTRUM  
news 24-03-2009 r. Warszawa

news Boksy Adwords dla każdego

Każdy z naszych Klientów może otrzymać kupon na reklamę w systemie reklamy kontekstowej Google Adwords.

...więcej
[ Poprzednie ]
ZADAJ PYTANIE
IMIĘ I NAZWISKO
ADRES EMAIL
TREŚĆ ZAPYTANIA
 
tagi: 
pozycjonowanie menu Home sitemap Kontakt sitemap Polityka prywatności menu Mapa strony menu